• pon.. wrz 26th, 2022

tajniki marketingu artykułów

ByRedakcja

maj 6, 2019

Ważne jest, aby pisać świetne treści do swojej witryny, ale ważne jest również, aby je sprzedawać.

Pisarze muszą być gotowi do pracy, aby przyciągnąć czytelników do swoich artykułów. Aby to zrobić, muszą nauczyć się marketingu artykułów. W tym artykule znajdziesz zestaw wskazówek, które pomogą Ci zacząć.Zawsze używaj funkcji sprawdzania pisowni, zanim prześlesz jakąkolwiek treść do dodania do swojej witryny. Byłoby bardzo krępujące mieć produkt wysokiej jakości i świetną stronę, a następnie skłonić ludzi do dyskontowania go, ponieważ masz problemy z czymś tak prostym, jak pisownia.Jeśli powtarzasz coś, co widziałeś na stronie innej osoby, musisz przyznać jej za to uznanie i podać link do ich witryny. To uchroni Cię przed denerwowaniem kogokolwiek, a Twoi użytkownicy zobaczą, że jesteś szlachetny i możesz udzielić kredytu, gdy jest to konieczne.Upewnij się, że używasz linków zwrotnych. Twórz linki zwrotne do własnych treści na stronach witryny. Dobrym przykładem linków zwrotnych jest posiadanie archiwum artykułów lub powiązanych linków do innych stron w Twojej witrynie. Uważaj, aby nie umieszczać zbyt wielu tych linków, ponieważ zaśmiecają one Twoje strony. Więcej linków na Twoich stronach oznacza, że ​​w wyszukiwarkach pojawi się więcej linków.Nigdy nie odmawiaj nikomu możliwości ponownego wykorzystania swoich artykułów! Podstawą każdej strategii marketingowej artykułów jest wykorzystanie artykułów do zwiększenia ruchu w Twojej witrynie. Osoby, które chcą ponownie opublikować Twoje artykuły, oferują Ci pomoc! Dopóki artykuły zachowują linki prowadzące z powrotem do Twojej witryny, nie ma absolutnie nic złego w wypożyczaniu artykułów w ten sposób.Po uruchomieniu kampanii marketingowej artykułu, zacznij powoli. Poświęć dodatkową uwagę swoim pierwszym artykułom i ostrożnie wybieraj katalogi, do których je wysyłasz. Uważny start nauczy Cię podstaw, zachęci do budowania dobrych nawyków i ugruntuje swoją reputację jako godnego zaufania, wysokiej jakości autora artykułów.Pozwól ludziom zarejestrować się, aby przeczytać Twoje artykuły. Posiadanie usługi subskrypcji to świetny sposób na informowanie czytelników o nowym artykule. tajniki marketingu artykułów

Pozwól im zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy publikujesz nowy materiał, a wiesz, że będą wracać z każdym e-mailem.Przeprowadź badanie słów kluczowych.

Jeśli napisałeś już artykuł, ale nie wiesz, jak go zatytułować, poszukaj często wyszukiwanych słów kluczowych, które pasują do artykułu. Nie używaj słów kluczowych, które nie pasują do siebie. Nikt nie lubi szukać sprzętu wędkarskiego i klikać na artykuł o najnowszych teledyskach.Jeśli dopiero zaczynasz, wybierz tylko jeden katalog artykułów do pracy. Przejrzyj każdą z baz danych katalogów artykułów, aby dowiedzieć się, która z nich najbardziej Ci odpowiada, i pracuj nad zapoznaniem się. Tylko korzystanie z jednego katalogu pomoże ci nauczyć się lin, zanim zanurkujesz w teren.Postaraj się podkreślić problem i zaproponuj rozwiązanie w każdym pisanym artykule. Jeśli szczegółowo opiszesz problem, z którym borykają się czytelnicy, a następnie zaoferujesz im rozwiązanie, możesz znacznie zwiększyć liczbę potencjalnych klientów generowanych przez artykuł. Przydatny artykuł spowoduje również, że więcej odwiedzających będzie linkować do artykułu.Marketing artykułów jest ważną umiejętnością, której może nauczyć się każdy pisarz internetowy. Teraz, gdy przeczytałeś wskazówki zawarte w tym artykule, masz nad czym pracować, aby zacząć sprzedawać swoje artykuły szerszemu gronu odbiorców. Jeśli zastosujesz się do naszych rad, nowi czytelnicy szybko odkryją Twoje treści.