• śr.. cze 19th, 2024

Badanie biorezonansem – na czym polega

ByRedakcja

maj 5, 2021

Biorezonans to rodzaj terapii stosowany w medycynie holistycznej lub komplementarnej.

Wykorzystuje maszynę do pomiaru częstotliwości długości fal energii pochodzących z ciała. Wyniki pomiarów są następnie wykorzystywane do diagnozowania chorób, alergii i nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu.

Badanie biorezonansem - na czym polega

Na czym polega terapia biorezonansem i czy działa

Biorezonans to nieinwazyjna terapia polegająca na umieszczeniu elektrod na skórze. Elektrody są podłączone do specjalnego urządzenia, które sprawdza długości fal energii pochodzącej z twojego ciała, a następnie przeciwdziała złym częstotliwościom poprzez przywrócenie optymalnej równowagi. Biorezonans opiera się na założeniu, że niezdrowe komórki lub narządy emitują zmienione fale elektromagnetyczne z powodu uszkodzenia DNA. Zwolennicy biorezonansu uważają, że wykrywanie tych fal może być wykorzystane do diagnozowania choroby, podczas gdy powrót do normalnej częstotliwości będzie leczył chorobę.

Aby wykorzystać biorezonans, elektrody umieszcza się na skórze i podłącza do maszyny, która odczytuje długości fal energii pochodzącej z ciała. To jest proces diagnozy. Następnie te częstotliwości energii mogą być manipulowane przez maszynę, aby umożliwić komórkom ciała wibrowanie z naturalną częstotliwością, która może leczyć stan chorobowy. Badanie z zastosowaniem biorezonansu może diagnozować i leczyć szereg schorzeń, takich jak ból brzucha, alergie i powiązane stany, takie jak egzema i astma, reumatoidalne zapalenie stawów, nowotwory, fibromialgia. Terapia biorezonansem jest również zalecana do pozbycia się uzależnienia i rzucenia używek, takich jak nikotyna czy alkohol. Mozna również spróbować tej terapii w alergiach do odczulania na określone substancje, jak kurz, pokarmy czy pyłki roślin.

Chociaż biorezonans najprawdopodobniej nie ma negatywnych skutków ubocznych, nie powinien być stosowany jako leczenie pierwszego rzutu lub jako jedyna metoda leczenia w przypadku jakichkolwiek schorzeń czy problemów zdrowotnych.