• czw.. kwi 25th, 2024

Czy przedłużenia zniszczą moje naturalne włosy?

ByRedakcja

gru 7, 2021

Jeśli kupujesz po raz pierwszy lub szukasz nowych włosów do przedłużania, z pewnością masz wiele pytań i nie wiesz, jak wybrać idealne przedłużenia, które odmienią twoją fryzurę.

Wiele osób nie nosi włosów sztucznych na klipsach, taśmach czy pętlach, ponieważ uważają, że zniszczą one ich naturalne włosy, nie jest to jednak prawdą. Przedłużenia włosów to szybki i bezpieczny sposób na odmianę swojego wyglądu bez konieczności zapuszczania włosów czy kosztownej wizyty w salonie fryzjerskim.

Czy przedłużenia zniszczą moje naturalne włosy?

Bezpieczne do noszenia przedłużenia włosów

W przeciwieństwie do trwałych metod przedłużania włosów, które wymagają używania ciepła, kleju lub mocnych zacisków, tymczasowe rozwiązania, jak włosy clip-in są bezpieczne i w żaden sposób nie uszkodzą włosów naturalnych. Tego typu przedłużenie jest najbezpieczniejszą formą, ponieważ nosi się je tylko przez kilka godzin w razie potrzeby i zdejmuje przed wzięciem prysznica lub pójściem spać. Chociaż przedłużanie włosów można nosić codziennie, należy je nosić tylko wtedy, gdy chcesz zwiększyć długość i grubość swoich włosów. Jeśli są noszone, zdejmowane i odpowiednio pielęgnowane, przedłużanie włosów nie powoduje żadnych uszkodzeń włosów naturalnych.

Obecnie wiele kobiet codziennie nosi włosy doczepiane wpinane na klipsy, aby uzyskać dłuższe, pełniejsze włosy w ciągu zaledwie kilku minut w domu, bez uszkadzania ich naturalnych włosów. Jeśli wybierzesz odpowiedni zestaw przedłużeń dla swojego rodzaju włosów i poćwiczysz zakładanie ich i stylizację, przedłużenia będą idealnie komponować się z twoimi włosami. Nikt zatem nie domyśli się, że nosisz przedłużenia włosów. Powodem, dla którego niektóre przedłużenia włosów kończą się niezadowalającą fryzurą, jest wybór niewłaściwej wagi lub rodzaju przedłużeń do rodzaju włosów.

Przedłużenia, które znajdziesz na stronie https://cameron-hair.pl/, są dostępne w klasycznym stylu z tkaniną szytą, taśmą lub małymi klipsami, w trzech różnych gramaturach. Zestawy 120g są przeznaczone dla osób, które mają cienkie włosy, natomiast zestawy 160g są przeznaczone dla tych, którzy mają średnią ilość włosów i chcą dodać więcej długości i objętości, zachowując jednocześnie naturalny wygląd. Natomiast zestawy 220g są przeznaczone dla osób, które mają gęste włosy.