• wt.. maj 17th, 2022

Masz już swój dzbanek z filtrem, a może wciąż zastanawiasz się nad jego zakupem?

ByRedakcja

wrz 21, 2021

W tym tekście przejdziemy proces, jakim jest wymiana filtra w dzbanku, ale zanim do tego przejdziemy, skupimy się na korzyściach, jakie płyną z posiadania dzbanka filtrującego.

Dlaczego warto postawić na to wyjątkowe rozwiązanie (oczywiście korzyści jest wiele, sporo zależy od twoich potrzeb i preferencji, ale dziś skupimy się na tych absolutnie fundamentalnych):

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek w opakowaniu jednorazowym (filtr jest w stanie oczyścić nawet 150 – 200 litrów wody kranowej miesięcznie)
– dzbanek z filtrem na wodę łączy w sobie zalety filtracji oraz stylowego serwowania napojów
– dzbanek filtrujący pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze (nie będziesz musiał już kupować zgrzewek z wodą w jednorazowym opakowaniu)
– dzbanek pomoże ci zadbać o środowisko (możesz ograniczyć zużycie jednorazowych opakowań nawet o 5 kg miesięcznie)
– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczna woda zawsze pod ręką)

W zależności od potrzeb i preferencji w dzbanku filtrującym możesz „zamontować” jeden z filtrów:

– Filtr Standard (filtr węglowy)
– Alkaliczny pH+ Classic
– Magnezowy Mg+ Classic
– AGD+ Classic

Gdy wiesz, już co może zaoferować ci dzbanek filtrujący oraz jak bardzo może poprawić jakość twojego życia, czas przejść do procesu, jakim jest wymiana filtra w dzbanku, ponieważ aby zapewnić sobie skuteczność będziesz musiał „przechodzić” go raz w miesiącu.

Niczym się nie przejmuj, jest on naprawdę prosty i szybki, z resztą sam zobaczysz. A więc do dzieła!

1) Zainstaluj nowy filtr w swoim dzbanku filtrującym. Przed pierwszym użyciem dwa razy przefiltruj wodę (możesz użyć jej do podlania kwiatków).

2) Następnie przytrzymaj przez kilkanaście sekund znajdujący się w pokrywie dzbanka przycisk, aż do momentu zaświecenia się diody na niebiesko.

3) Od tego momentu indykator LED sensor odlicza czas do wymiany filtra na nowy.

4) Po trzech tygodniach dioda zmieni kolor na żółty, jest to komunikat, przygotuj się na zmianę filtra (masz 7 dni).

5) Gdy przyjdzie, moment wymiany filtra dioda zmieni kolor na czerwony, co oznacza, że od razu powinieneś, wymieć filtr na nowy.

Sam widzisz jakie to proste i szybkie (wymiana filtra w dzbanku), dzięki temu zawsze pod ręką możesz mieć smaczną wodę. Ponadto dzbanek filtrujący doskonale wkomponuje się wystrój twojej kuchni, tym samym stając się stylowym gadżetem, który wyrobi w tobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Wymiana filtra w dzbanku w innej wersji? Nie ma sprawy, wejdź na stronę www.youtube.com/watch?v=pclhWYaB0q8&ab_channel=Dafi i zobacz cały proces.