• czw.. kwi 25th, 2024

Wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy na ubezpieczeniu

ByRedakcja

maj 27, 2021

Aby bezpiecznie przejść przez życie, możesz potrzebować ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia domu i być może ubezpieczenia na życie.

Ubezpieczenia mogą szybko stać się przytłaczające, ponieważ istnieje tak wiele rodzajów ubezpieczeń i tak wiele różnych polis. Przeczytaj te wskazówki, aby uzyskać jasne porady.Posiadając wszystkie polisy ubezpieczeniowe w jednej firmie, często możesz otrzymać wiele różnych zniżek, które w innym przypadku nie byłyby dla Ciebie dostępne. Poświęć trochę czasu i zapytaj swojego przedstawiciela, ile mogliby zaoszczędzić, jeśli zmienisz wszystkie pozostałe zasady na jego firmę.Jeśli przeprowadzasz się, koniecznie skontaktuj się z firmą przeprowadzkową, aby sprawdzić, jakie ubezpieczenie posiada. Większość firm zajmujących się przeprowadzkami ma po prostu politykę „za funt” dla wszystkich treści. To może być w porządku, jeśli masz dość zwyczajne, duże meble; jednak, jeśli masz bardzo drogie meble, dzieła sztuki, dużo elektroniki lub innych przedmiotów, które mogą nie ważyć dużo, ale są cenne, powinieneś zapytać swojego agenta ubezpieczeniowego o dodatkowe ubezpieczenie przeprowadzki.Kiedy myślisz o ubezpieczeniu, zastanów się, ile z dostępnych dochodów chcesz przeznaczyć na ubezpieczenie w porównaniu z inwestycjami. Dzieje się tak dlatego, że oczywiście każdy z nas ma skończoną ilość pieniędzy do wydania na cokolwiek, więc musimy podejmować mądre decyzje w tej sprawie. Na przykład, jeśli jesteś w dobrym zdrowiu i możesz dużo zaoszczędzić na swoim budżecie ubezpieczeniowym, kupując tanie ubezpieczenie terminowe, to uwolni dochód, który możesz wykorzystać do zainwestowania w ubezpieczenie na opiekę długoterminową lub inwestycje w rzeczywisty dochód.Ciągle mogą dzwonić nowe firmy ubezpieczeniowe. Ale zanim wykonasz skok, dokładnie przeanalizuj drobny druk. To, co na pierwszy rzut oka wygląda na dobrą transakcję, może być prawdziwe. Jednak może istnieć wiele małych, ale ważnych różnic między twoją obecną polisą a tą, którą rozważasz (składki, odliczenia, limity ubezpieczenia itp.). Wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy na ubezpieczeniu

Więc upewnij się, że wiesz, jak wygląda następna łódź, zanim wskoczysz na statek.Aby uzyskać lepszą ofertę, wyszukaj pakiety oferowane przez firmy ubezpieczeniowe.

Na przykład, jeśli prowadzisz zarówno samochód, jak i motocykl, wykup ubezpieczenie dla obu pojazdów za pośrednictwem tej samej firmy. Możesz również znaleźć różne rodzaje ubezpieczeń mieszkaniowych w jednym pakiecie. Chcesz jednak upewnić się, że faktycznie potrzebujesz ubezpieczenia, które zamierzasz kupić.Aby uzyskać odpowiednie ubezpieczenie, musisz zrozumieć, co oferuje Ci firma. Ubezpieczenie może być trudne do zrozumienia, więc nie czuj się źle, prosząc firmę o więcej informacji. Jeśli uważasz, że nie są szczerzy, poproś kogoś znającego się na ubezpieczeniach, aby pomógł Ci zrozumieć zasady.Prawdopodobnie słyszałeś, że około 15 minut może zaoszczędzić 15%, ale może się okazać, że spędzenie zaledwie kilku minut na telefonie z obecnym ubezpieczycielem może również zaoszczędzić pieniądze. Kiedy zbliża się data wygaśnięcia ubezpieczenia, zadzwoń do swojego ubezpieczyciela i poproś go o ponowną wycenę polisy. Będą mieli motywację, aby zaoferować Ci najkorzystniejsze ceny, aby utrzymać Twoją firmę. Ponieważ mają już wszystkie twoje informacje, prawdopodobnie nie zajmie to 15 minut, a możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.Najlepszym sposobem na zrozumienie ubezpieczenia jest przeczytanie o nim. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogły Ci lepiej zrozumieć, jakie są Twoje potrzeby i jak znaleźć ubezpieczenie, które zapewni rodzaj ubezpieczenia, którego szukasz. Nie spiesz się, szukając firmy ubezpieczeniowej, która Cię zadowoli.