• pon.. mar 4th, 2024

Majorka last minute

ByRedakcja

cze 10, 2021

Słońce, morze, plaża i swobodny styl życia Majorki sprawiają, że jest to dla wielu osób kuszące miejsce do spędzania wakacji przez cały rok.

Dodatkowo wiele biur podróży oferuje oferty last minute na wakacje na Majorce, które możemy zarezerwować również online kilka tygodni przed wylotem.

Majorka last minute

Zalety wakacji last minute na Majorce

Wakacje na Majorce oferują nam wszechstronne rozrywki, od imprezowej atmosfery Magaluf, historycznej stolicy Palmy, po przyjazne dla rodzin ośrodki wypoczynkowe. Dodatkowo na Majorce możemy liczyć na czyste i piękne plaże, przyjazną atmosferę i wspaniałą kuchnię. Oferty last minute to zazwyczaj przylot na lotnisko Palma de Mallorca, 8 km na południe od stolicy Palmy. Podróżując na północ wyspy dotrzesz do kurortu Puerto Pollensa, idealnego dla rodzin z bezpiecznymi piaszczystymi plażami i wspaniałymi widokami z zatoki w kształcie podkowy, z szeroką gamą barów i restauracji do wyboru. Znajdziemy również wiele sklepików i straganów, aby zakupić pamiątki z wakacji.

Dla tych podróżnych, którzy lubią się bawić, najlepsza będzie tętniąca życiem Magaluf, położona zaledwie 40 minut od lotniska. Znana jako imprezowa stolica wyspy, z ponad setką barów i klubów nocnych, z których niektóre pozostają otwarte aż do wschodu słońca. Warto również odwiedzić stolicę, gdzie możemy zobaczyć historyczne zabudowania z XIII wieku i piękny port, a w restauracjach możemy spróbować dań kuchni hiszpańskiej i z wielu innych zakątków świata. Na Majorce znajdziemy wiele kurortów, ekskluzywnych hoteli i zakwaterowań zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dedykowane tylko dla osób dorosłych.

W sezonie letnim na Majorce natrafimy nie tylko na tłumy turystów, ale również na wysokie temperatury. Warto poszukać okazji last minute na wakacje na Majorce wiosną i jesienią, kiedy również ceny są znacznie niższe. Kiedy w Polsce panują chłody, a pogoda jest w kratkę, możesz cieszyć się hiszpańskim słońcem i rozległymi plażami Majorki. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, przyjaciółmi czy ukochaną osobą, na tej wspaniałej wyspie czeka na ciebie wiele atrakcji, abyś mógł cieszyć się niesamowitymi wakacjami.